Hakkımızda

Hakkımızda

2000 yılında Mustafa ve İsmail Göçer kardeşler tarafından 30 m2 bir alanda kurulan Şah Metal henüz kuruluş aşamasında benimsediği özgün tasarım, kaliteli üretim ve etkili/eksiksiz hizmet anlayışıyla geride bıraktığı 18 yıllık süreç içerisinde sektöre yön veren, saygın bir kuruluş olmayı başarmıştır.

Kurumsal bir marka olma yolundaki ilk adımını 2003 yılında Guzzi markasını tescil ettirerek atan Şah Metal, Türkiye ve dünyanın önemli tarihi yerleriyle ilişkilendirdiği ürünlerini, yine tescilli markası olan Guzzi altında Pro Collection, Basic Collection ve Trimming & Tieback Collection olarak isimlendirdiği üç ana grupta toplamıştır.

Şah Metal kendisini daima yenileyerek, başarının olmazsa olmazı olan kaliteli üretim ve kaliteli hizmet ilkelerinden asla taviz vermeden sektörel trendlerin takipçisi değil, en önemli belirleyicilerinden biri olmayı başarmıştır. Şah Metal ailesinin en önemli parçası olan müşterilerinin kendisine duyguğu güveni korumak ve daha üst seviyelere çıkarabilmek adına müşteri memnuniyeti için her gün daha çok çalışmaktadır.

Mütevazi bir kuruluş olarak sektöre adım atan Şah Metal elde ettiği kazanımları yatırıma dönüştürerek 2400 m2 kapalı alanında, 45 çalışanıyla yurtiçinde yaklaşık 400, yurt dışında ise 100 olmak üzere toplam 500 satış noktasına hizmet veren büyük bir marka olmayı başarmıştır.

Sizlerin desteğiyle her gün biraz daha büyüyerek sektörün öncü firmalarından biri haline gelen Şah Metal, kendisini tercih eden siz değerli müşterilerine en içten teşekkürü bir borç bilir.

Saygılarımızla,
Mustafa ve İsmail Göçer